Oczyszczanie organizmu z pasożytów w domu

Istnieje wiele środków, które mogą skutecznie oczyścić organizm z pasożytów. Wszystkie mogą być używane w domu. Receptury zawierają tylko naturalne składniki.

W celu usunięcia nieproszonych „sąsiadów", którzy osiedlili się w organizmie, stosuje się specjalne leki. Ale są opcje, które pomogą Ci pozbyć się pasożytów w domu. Na przykład pasożyty naprawdę nie lubią wysokich temperatur; w tym celu można stosować ostre i palące leki i środki zaradcze. Jednak przy ich stosowaniu jest wiele skutków ubocznych, ale jak nie jeść swojej ulubionej cebuli, czosnku, czerwonej papryki, imbiru, goździków w słusznej sprawie.

Zioła przeciwko robakom

zioła oczyszczające organizm z pasożytów

W niektórych przypadkach pomaga odwodnienie, ale wykonanie tego rodzaju eksperymentu w domu jest bardzo niebezpieczne. W tym celu stosuje się gorycz, preparaty z piołunem, a ilość pobieranego płynu jest dodatkowo ograniczona.

Goryczka pomaga w usuwaniu toksyn, oczyszcza organizm z pasożytów. Usuwają toksyny, obniżają gorączkę i gorączkę. Gorzkie przetwory robione są z goździków lub piołunu.

Zioło, zwane wrotyczem, dobrze pomaga w usuwaniu pasożytów i toksyn. Jej bulion pomaga oczyścić organizm w domu, łatwo go przygotować:

 • potrzebujesz pół litra wrzącej wody i łyżki ziół;
 • następnie wszystko gotuje się ponownie przez 20 minut;
 • dzieciom surowo zabrania się stosowania tego środka w postaci lewatywy.

Leczenie piołunu pomoże w usuwaniu pasożytów z organizmu. Jest szczególnie skuteczny w walce z glistami i owsikami. Podawany jest w postaci lewatyw.

Pokrzywa jest w stanie oczyścić jelita, potrzebujesz korzenia tej rośliny. Wlewa się wrzącą wodą. Następnie wszystko gotuje się na małym ogniu, nalegając przez trzydzieści minut. Musisz użyć produktu w środku.

Pomoże oczyścić organizm, w szczególności z toksyn, specjalną kolekcję, której przygotowanie nie jest trudne. Będziesz potrzebował kminku, który miesza się z centaury, wrotyczem w równych ilościach, wszystko wlewa się wrzącą wodą, wystarczy szklanka, podaje się przez godzinę i przyjmuje doustnie.

Cebula i czosnek

Napar z cebuli szybko i skutecznie oczyści organizm. Aby go przygotować, potrzebujesz jednej drobno posiekanej cebuli, którą wlewa się szklanką wrzącej wody. Środek podaje się przez cały dzień, po czym przyjmuje się go doustnie w ilości pół szklanki dziennie.

Pozbycie się robaków może być bardzo trudne, czasami poświęca się na to dużo czasu. W domu bez problemu oczyścisz z nich swoje ciało:

czosnek do usuwania pasożytów z organizmu
 • potrzebujesz trzech ząbków czosnku, które są drobno posiekane;
 • następnie wlewa się dwa litry wody;
 • wlew podaje się jako lewatywę;
 • musisz znieść tyle, ile masz siły;
 • po tygodniu procedurę powtarza się.

A oto kolejny przepis na czosnek: potrzebujesz czosnku i musisz go używać razem z pieczonym mlekiem. Ten środek pomaga szybko i skutecznie oczyścić organizm. Dwie godziny po zażyciu środka należy wypić środek przeczyszczający i poczekać, aż pasożyty opuszczą organizm.

Często leki podaje się w postaci lewatyw, które pomagają pozbyć się robaków, przygotowanie ich w domu nie jest trudne:

 • potrzebujesz 200 mililitrów mleka;
 • czosnek gotuje się w nim, aż zmięknie;
 • następnie produkt jest filtrowany;
 • musisz poczekać, aż ostygnie;
 • umieścić lewatywę przed snem;
 • 200 ml wystarcza dla osoby dorosłej, 100 ml dla dziecka;
 • czas trwania procedury to tydzień.

Jeśli dziecku trudno jest zatrzymać płyn, do odbytu nakłada się twaróg lub kawałek mięsa, po czym robaki opuszczą ciało.

Nasiona dyni

Pestki dyni od dawna wykazują skuteczność. Pomagają w eliminacji toksyn i pasożytów, konieczne jest jedynie ich prawidłowe stosowanie. Są drobno miażdżone i spożywane na pusty żołądek rano po śnie. Wszystko jest popijane ciepłym mlekiem.

Niektóre leki przeciwrobacze są produkowane na bazie pestek dyni, a ponadto można je stosować jako doskonały i zdrowy przysmak. Pomoże oczyścić organizm z toksyn, wyeliminować pasożyty, łatwo go ugotować w domu. Nasiona są spryskiwane słoną wodą, a następnie po prostu podgrzewane i prażone. Możesz ich używać w nieograniczonych ilościach.

Leki we własnej kuchni

kapusta oczyszczająca organizm z pasożytów

Środowisko kwaśne jest niedopuszczalne dla pasożytów: do osiągnięcia efektu przydatny jest ocet na bazie jabłek lub owoców, kapusta kiszona, kwas chlebowy, soki kwaśne, które można uzyskać z wielu owoców lub warzyw. Istnieje również wiele przepisów na szybkie i skuteczne oczyszczanie organizmu z pasożytów w domu.

Surowy ryż, który jest spożywany na śniadanie przez kilka dni, pomoże w usuwaniu toksyn i pasożytów. Taki środek sprawdził się pozytywnie, jego skuteczność została udowodniona przez medycynę chińską.

Sok z marchwi pomoże pozbyć się małych robaków, aby zobaczyć wynik, musisz wypić dwie łyżki stołowe przez cały dzień. Ponadto jest to bardzo zdrowy środek na oczy, bogaty w witaminy.

W walce z lambliami pomoże solanka, którą kiszona kapusta wydziela podczas fermentacji. Liście szczawiu pomagają skutecznie oczyścić jelita w domu. Musisz to zjeść przed jedzeniem.

Inne środki

Pomoże oczyścić organizm z toksyn, pestek gruszki i robaków. Aby to zrobić, nie musisz kupować żadnych leków na ich podstawie, wystarczy zjeść owoce wraz z nasionami.

Środek na bazie skórki granatu pomoże oczyścić jelita z robaków. Będziesz musiał przygotować z niego specjalny napar, który będzie wymagał pół szklanki wrzącej wody, a skórkę wlewa się do niego. Produkt należy przyjmować raz dziennie po ostygnięciu.

Jeśli wszystko inne zawiedzie

Kiedy wszystkie środki zostały wypróbowane, a efekt nie nadszedł, nie ma potrzeby rozpaczać. Sposobów opartych na naturalnych składnikach jest znacznie więcej. Tuż przed użyciem tego, który lubisz, musisz skonsultować się z lekarzem, ponieważ tradycyjna medycyna to tylko dodatek do leków, które przepisuje lekarz.

Aby pozbyć się okrągłych pasożytów i tasiemca, musisz użyć orzecha:

orzech włoski do usuwania pasożytów z organizmu
 • jądro jest zmiażdżone, w sumie powinny wyjść cztery łyżki;
 • wszystko jest umieszczone w wodzie;
 • dodaje się szczyptę soli;
 • kompozycję gotuje się na małym ogniu;
 • orzech wlewa się szklanką oleju słonecznikowego (solonego);
 • kompozycję podaje się przez 30 minut, a następnie filtruje;
 • wszystko jest używane przez cały dzień w małych porcjach;
 • spożycie środków przeczyszczających jest pokazane między dawkami.

Pestki arbuza są miażdżone, a następnie mielone we wstępnie schłodzonej wodzie mineralnej, a następnie nalegane na 6 do 8 godzin. Aby poprawić smak, można dodatkowo dodać miód, jeśli go nie było w domu, pójdzie cukier lub po prostu syrop owocowy.

Lekarstwo, które nazywa się „mlekiem arbuzowym", przyjmuje się w małych porcjach. Wystarczająco od 50 do 100 ml 6 do 8 razy w ciągu dnia, aby oczyścić przewód pokarmowy, preparat zażywaj godzinę przed jedzeniem.

Możesz również przygotować produkty na bazie korzenia cykorii:

 • aby przygotować napar, korzeń wciera się w drobną tarkę, wymagana jest łyżeczka;
 • do kompozycji dodaje się taką samą ilość liści wrotyczu i krwawnika;
 • wszystkie składniki są ze sobą mieszane;
 • do kompozycji dodaje się dwie szklanki wody;
 • następnie wszystko umieszcza się w łaźni wodnej na 15 minut.

Przygotowany środek przyjmuj przed posiłkami w ilości ćwierć szklanki na tydzień, pozwala doskonale oczyścić jelita.

Wciąż istnieje wiele recept na wydalanie pasożytów, jednak wszystkie z nich można uznać jedynie za doskonały dodatek do tradycyjnego leczenia. Jeśli podejrzewasz inwazję robaków, lepiej udać się do lekarza i ustalić prawdę. W stanie zaniedbanym bardzo trudno jest wpłynąć na robaki. Ponadto mogą powodować wiele komplikacji.